Об'єм неону масою 40 г при ізобарному розширенні збільшився від 12л до 15л. Визначте зміну внутрішньої енергії та температуру неону, якщо його тиск дорівнює 50 кПа.
Правильные ответы: 225 Дж и 9 К.
Расскажите, как их получить с:
- 07.05.2018 09:36
- Физика
Ответы и объяснения 1
U₁ = PV₁
U₂ = PV₂
Μ = 20×10⁻³ кг/моль
U₁ = × 50×10³ Па × 12×10⁻³ м³ = 900 Дж
U₂ = × 50×10³ Па × 15×10⁻³ м³ = 1125 Дж
ΔU = U₂ - U₁ = 1125 Дж - 900 Дж = 225 Дж
U = × × RT
T₁ =
T₂ =
ΔT= T₂ - T₁
ΔT = - = 45,1 K - 36,1 K = 9 K
Відповідь: ΔU = 225 Дж, ΔТ = 9 К
- 08.05.2018 02:28