Відстань від предмета до розсіювальної лінзи у k разів більша за їїфокусну відстань У скільки разів зображення відрізняється від розмірів предмета ?
З поясненням будь ласка
- 21.04.2017 17:50
- Физика
Ответы и объяснения 1
D=k*F Г- ?
-1/F=1/d-1/f ( - потому что линза рассеивающая и изображение мнимое)
1/f=1/d+1/F=1/k*F+1/F=(k+1)/k*F
f=k*F/(k+1)
Г=f/d=k*F/(k+1)*k*F=1/(k+1)
h/H=d/f=k+1
предмет больше изображение в k+1 раз
- 22.04.2017 06:27