Дано: d=2 дм, 0,2 м
f=50 см, 0,5 м
__________________
Д - ?
F - ?
розв'яжіть дуже прошу ,
а то я сама не розумію
- 17.04.2018 07:44
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано d=0,2 м f=0,5 м D- ? F- ?
D=1/d+1/f=1/0,2+1/0,5=5+2=7 дптр
F=1/D=1/7=0,143 м
- 18.04.2018 04:14