Очень.....
вантаж підвішений на пружині жорсткістю 980 н/м.за 10 с відбулось 20 коливань з амплітудою 10 см.визначте массу вантужу та повну енергію коливань
- 27.09.2017 10:55
- Физика
Ответы и объяснения 1
Как-то так наверно
k=980 Н/м t=10с n=20 A=h=0,1м
T=2пи корень из m/k
T^2=4пиm/k m=T^2k/4пи T=t/n T=10/20=0,5 с
m=0,25*980/4*10 m=6,125 кг
Еп=Ep Ep=mgh
Ep=6,125*10*0,1=6,125 Дж
- 28.09.2017 16:06