Період піврозпаду Торію-230 становить 8000 років. Визначте скільки атомів залишиться через 24000 років, якщо початкова кількість атомів 640000.
- 22.10.2017 16:16
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано: Т=8000 рокiв
t=24000 pокiв
N₀=640000
Найти: N
Решение.
N=N₀ *1/2^n -закон радиоактивного распада
N=640000 *1/2^3 , (n=t/T, n=24000/8000=3)
N=640000*1/8 =80000
Ответ: 80000 атомiв залишиться через 24000 рокiв
- 23.10.2017 17:23