Період напіврозпаду ізотопу Полонію 218Po становить 180 с. Яка кількість атомів Полонію залишиться в об'єкті через 6хв, якщо початкова кількість ізотопу становила 1,6*10 в 3 атомів?
- 03.09.2017 05:02
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано: Т=180с, t=6мин =360 с, N₀=1,6*10³
N-?
N=N₀ *1/2^n, n=t/T, n=360/180=2,
N=N₀*1/2^2
N=N₀*1/4=1,6*10³ *1/4=0,4*10³ атомов
- 04.09.2017 15:36