Визначте кількість теплоти яка потрібна для плавлення льоду масою 1.5 кг взятого при температурі -10 градусів
- 26.09.2017 18:45
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q=c*m*ΔT+л*m=m*(4200 Дж/кг С град*10 С град+335000 Дж/кг)= 565500 Дж
- 27.09.2017 00:47