2. Під час роботи відносна вологість у майстернях за температури 19◦С складає 69%. До якої мінімальної температури може опуститися температура, щоб не випала роса.
- 17.09.2017 07:00
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано t=19C ф=69% tр- ?
найдем плотность пара при 19С
ф=p*100%/pн
p=pн*0,69*16,3=11,247 г/м3
открываем таблицу и находим tр=13С
температура в мастерской должна быть не ниже 13С
- 18.09.2017 23:37