СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!
яка оптична сила і фокусна відстань лінзи, якщо віддаль від предмета до лінзи 40 см, а віддаль від лінзи до экрана, на якому одержано чітке зображення предмета, дорівнює 80 см? Яке це зображення?Де знаходиться предмет?
ВЫ НЕ ПРЕДСТАВЛЯЕТЕ КАК СРОЧНО, КТО ЗНАЕТ, ПОМОГИТЕ
ДАЮ 50 БАЛЛОВ
- 12.03.2018 05:46
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано d=40 см f=80 см F- ? Г- ?
1/F=1/d +1/f=1/40 +1/80= 3/80
F=80/3=26.67 см
значит предмет находится между F и 2*F
Г=f/d=2
Изображение увеличенное, действительно ( обратное)
- 13.03.2018 05:01