При повному згорянні палива виділилася кількість теплоти, що дорівнює 50 МДж(q=50МДж). Визначте масу палива, якби як паливо використовувалися: а)
природний газ; б) сухі дрова.
- 13.11.2017 03:07
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q = q * m ------------------> m =
Q - кол-во теплоты ( 50 МДж = 50000000 Дж )
q - удельная теплота сгорания ( для природного газа 33500000 Дж / кг ; для сухих дров 13000000 Дж / кг )
m₁ = = 1,49 кг
m₂ = = 3,84 кг
- 14.11.2017 06:42