Яким є період піврозпаду радіоактивного ізотопа, якщо за 6 год у середньому розпадається 300 атомів із 320?
- 11.10.2017 00:28
- Физика
Ответы и объяснения 1
Было атомов N₀= 300, распалось 300, значит не распалосьN= 320-300 =20 атомов.
N=N₀ *1/2^n
N/N₀=1/2^n
20/320 =1/2^n
1/16 =1/2^n
16=2⁴ поэтому 2^n=2⁴, значит n=4,
t=T*n, Т=t/n, T= 6/ 4=1,5
Ответ: T=1,5
- 12.10.2017 01:36