Електричне коло складається з джерела струму з ЕРС 6 В, внутрішнім опором 2 Ом і провідника з опором 1 Ом . Чому дорівнює сила струмі в колі?
- 07.07.2017 08:12
- Физика
Ответы и объяснения 2
E - ЭДС ( 6 В )
R - внешнее сопротивление ( 2 Ом )
r - внутреннее сопротивление ( 1 Ом )
I - сила тока ( ? )
По закону Ома для полной цепи :
I = E / R + r = 6 В / 2 Ом + 1 Ом = 6 В / 3 Ом = 2 А
Ответ : 2 А
- 09.07.2017 23:57