Яка кількість теплоти потрібна для того ,щоб в алюмінєвому котлі масою 200г нагріти 1,5 л. води від 20° до кипіння
- 03.03.2018 04:17
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q = cmΔt
c - удельная теплоёмкость ( для алюминия 903 Дж / кг * С ; для воды 4200 Дж / кг * С -------------> 4200 + 903 = 5103 Дж / кг * С )
m - масса ( 200 г = 0,2 кг ; p * V = 1000 * 1,5 = 1500 кг --------> 0,2 + 1500 = 1500,2 кг )
Δt - разности температур ( 100 С - 20 С = 80 С )
Q = 5103 * 1500,2 * 80 = 612441648 Дж = 0,612441648 ГДж
- 04.03.2018 23:56