Трактор рівномірно тягне плуг із силою 10 кН.За 10 хв він проходить шлях ,що дорівнює 1,2 км.Визначте потужність,яку розвиває при цьому двигун трактора.
- 10.05.2018 01:43
- Физика
Ответы и объяснения 1
P = A / t
A - работа
t - время ( 10 мин = 600 с )
A = F * S
F - сила ( 10 кН = 10000 Н )
S - путь ( 1,2 км = 1200 м )
A = 10000 * 1200 = 12000000 Дж
N = 12000000 / 600 = 20000 Вт = 20 кВт
- 11.05.2018 01:37