Яку середню потужність розвиває людина ,яка за 15 с. піднімає відро вагою 0,12кН з колодязя глибиною 20м.
- 13.07.2017 15:13
- Физика
Ответы и объяснения 1
N = A / t
A - работа
t - время ( 15 с )
A = F * S
F - сила ( 0,12 кН = 120 Н )
S - путь ( 20 м )
A = 120 * 20 = 2400 Дж
N = 2400 / 15 = 160 Вт
- 14.07.2017 23:45