Пожалуйста срочно нужно решить задачку по физике.Зарание спасибо!
Яку масу води можна нагріти від 25'С до 75'С за 2 хв 40 с електричним нагрівачем, ККД якого становить 75% Нагрівач вигогтовлено з 11 м нікелінового дроту з площею перерізу 0,5 кв.мм, живиться нагрівач від мережі 220 В.
- 22.03.2017 09:53
- Физика
Ответы и объяснения 1
Η=Ап/Аз или η = m c ΔΤ / IUt ; I=U/R ; R = ρl / S все в одной формуле: η = mcΔΤρl / U U St ⇒ m = ηUUt S / cΔΤρl = 0,75·220·220·160·0,5 / 4200·50·0,042·11 = 0,057 кг
- 23.03.2017 06:46