Підводний човен сплив на відстані 200 м від берега, викликавши хвилі на поверхні води. Хвилі дійшли до берега за 40 с, причому за наступні 30 с було 60 сплесків хвиль об берег. Яка відстань між гребенями сусідніх хвиль?
- 05.01.2018 00:59
- Физика
Ответы и объяснения 1
Т=t/N=30/60=0,5 с, V=200/40=5 м/с, длина волны лямбда =vT =5*0,5=2,5 м
- 05.01.2018 18:20