Похилою площиною піднімають ящик масою 75 кг, прикладаючи силу 150 Н(ньютонів) ККД(коефіцієнт корисної дії) площини сстановаить 80%, а довжина - 2,5 м. На яку висоту піднімають ящик?
полное решение!!
- 19.03.2017 13:59
- Физика
Ответы и объяснения 1
Η = А полезная / А затраченная * 100 %
h = F * S / P * η
F - сила ( 150 Н )
S - путь ( 2,5 м )
A полезная = 150 * 2,5 = 375 Дж
P - вес ( 75 * 10 = 750 Н )
η = 80 % = 0,8
A затраченная = 750 * 0,8 = 600 Дж
h = 375 / 600 = 0,625 м = 62,5 см
Проверка:
η = 375 / 750 * 0,625 = 375 / 468,75 = 0,8 = 80 %
- 20.03.2017 09:43