Хлопчик масою 40 кг піднявся драбиною на висоту 6 м,виконавши при цьому роботу 2,7 кДж.Визначити масу вантажу,який ніс хлопчик.
- 12.02.2018 01:40
- Физика
Ответы и объяснения 1
Работа равна A = F*S = m*g*S. (примем g = 10 м/с²).
Отсюда масса равна m = A/(g*S) = 2700/(10*6) = 45 кг.
Масса груза равна 45 - 40 = 5 кг.
- 13.02.2018 14:04