У коло послідовно увімкнули 2 резистори. У першому виділяється у два рази менше теплоти,ніж за той самий час у другому.Опір якого провідника більший і у скільки разів.На якому з провідників більше напруга?.
9 кл
- 06.11.2017 23:22
- Физика
Ответы и объяснения 2
Дано I1=I2 Q2/Q1=2 R2/R1-? U2/U1- ?
по закону Джоуля-Ленца
Q=I²*R*t
Q2/Q1=R2/R1=2
R2=2*R1
так как U=I*R
U2=2*U1
- 08.11.2017 00:01