Пружина,до якої підвісили тіло масою 200 г розтягнулася на 3 см.Визначити ,на скільки додатково розтягнеться пружина ,якщо до цього тіла додати ще одне тіло масою 300 г
- 23.05.2017 16:11
- Физика
Ответы и объяснения 1
1)когда было 1 тело, выражаем жесткость пружины К
Fупр=Fтяж ;kx=mg ,отсюда k=mg/x=0,2*10/0.03=66.6
2)2 тела, x=(m1g+m2g)/k=(2+3)/66,6=0.075 м или 7,5 см
- 24.05.2017 14:59