Скільки соснових дощок можна завантажити на автомобільний причіп, якщо їх маса не може перевищувати 900 кг? Розміри дошки 300х20х3см
- 02.05.2018 14:18
- Физика
Ответы и объяснения 1
N=v/v1=mp /v1
где р=520 кг/м3
N=900*520/(3*0,2*0,03)=26000000
26 миллионов штук досок
- 03.05.2018 16:06