Помогите!!!!Очень надо!!!!Буду очень благодарна!!!!
1)За який час автомобіль рухаючись із прискоренням 0.4 м/с збільшить свою швидкість з 12 до 20 м/c.
2)Рівняння руху тіла має вигляд х=20-2t. Визначте швидкість руху тіла, його початкову координату, координату тіла через 4хв руху.
- 15.03.2017 14:04
- Физика
Ответы и объяснения 1
A=0,4 м/c²
v=v0+at
t=(v-v0)/a=(20-12)/0,4=8/0,4=20 c
v=-2;
x(0)=20
x(4)=20-2*4=20-8=12
- 16.03.2017 07:09