Знайти видовження пружини під дією залізного тягарця радіусом 4 см та висотою 20 см, якщо її жорсткість 200кН/м.
- 09.03.2017 07:13
- Физика
Ответы и объяснения 1
Якщо тягарець має форму циліндра і немає помилки в умові, то такий розв'язок:
F=kx (1)
x=F/k (2)
F(пружності)=F(тяжіння)=mg (3)
m=V*p (4), густина заліза 7870 кг/ м^3
V (циліндра)=п*r^2*h=3.14*4^2*20=1004,8 см^3=0.001 м^3
m=7870*0.001=7,9 кг підставляємо в форм. (3)
F=7,9*10=790 Н
Переводимо 200 кН/м=200000 Н/м
Підставляємо в форм. (2)
x=790/200000=0.004 м.
- 01.01.1970 00:00