Два точкові зарядки 2,0*10^-7Кл і 5,0*10^-8. Відштовхуються один від одного у повітрі із силою 10мН. Яка відстань між ними?
- 09.09.2017 01:30
- Физика
Ответы и объяснения 1
F=k*q1*q2/R^2
R=sqrt(k(q1*q2/F)=sqrt(9*10^9*2*10^-7*5*10^-8/10*10^-3)=0,3 м
- 01.01.1970 00:00