При стиску газу його об`єм зменшився з 8 до 5 метрів а тиск на 60 кл знайти початковий тиск
- 18.07.2017 02:25
- Физика
Ответы и объяснения 1
P1\P2=V2\V1 P1\P1+60000=0,005\0,008 P1\P1+60000 =5\8 8P1=5P1+300000 3P1=300000 P1=100000 Па=100кПа (обьём в метрах кубических!)
а теперь мне реши задачу :))))))
- 19.07.2017 20:58