Тіло вільно падає
з певної висоти протягом шести секунд. Визначити переміщення тіла за останні
дві
секунди
руху. Уважайте g = 10 м/с2
- 11.08.2017 18:58
- Физика
Ответы и объяснения 1
H = g·t²/2
h₂ = h₆ - h₄ = g·t₆²/2 - g·t₄²/2 = g/2·(t₆² - t₄²)
h₂ = ·(6² - 4²) = 5·(36 - 16) = 5·20 = 100 м
- 12.08.2017 20:11