Радiус колеса велосипеда - 0,4 м. Скiльки обертiв за хвилину робить колесо, якщо швидкiсть руху велосипеда становить 15,7 м/с?
- 07.07.2017 16:22
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
R=0,4м
V=15,7м/с
n-?
V=2·π·R·n, π=3,14
n=V/2πR
n=15,7/2·3,14·0,4=6,25c⁻¹=375 хв⁻¹=375 об/хв
- 08.07.2017 16:00