СРОЧНО!Автобус перші 4 км шляху проїхав за 12хв а наступні 12 км за 18 хв. Визначити середню швидкість автобуса на кожній ділянці шляху і на всьому шляху
- 14.06.2018 19:20
- Физика
Ответы и объяснения 1
S1=4км
t=12 мин=720c
S2=12км
t=18мин=1080с
найти Vср-?
Vср=S/t
Vср=(S1+S2)/(t1+t2)
Vср=16/1800=8,9м/с
- 15.06.2018 06:00