Биіктігі 6,0 м ағаштан алма үзіліп түсті. Ол қанша уақытта жерге түседі? Түскен мезеттегі жылдамдығы қандай болады?
- 09.06.2017 11:18
- Физика
Ответы и объяснения 2
V=тубир2gh= тубир2*10*6= тубир120=2тубирасты30 м/с.
t=\/2h/g=\/2*6/10=\/1,2 с
- 01.01.1970 00:00