Рівняння
координат двох тіл, що рухаються вздовж осі OX, мають вигляд x1=-300+20t і x2=900-10t відповідно. У якому напрямку рухається
кожне тіло? Відстань від початку координат до якого тіла в момент початку
спостереження була більшою і в скільки разів?
- 20.11.2017 03:52
- Физика
Ответы и объяснения 2
Тело 1 двигается в положительном направлении оси (обычно вправо), тело 2 двигается в отрицательном направлении. Расстояние тела 1 от начала координат было 300 единиц, тела 2 - 900 единиц (в три раза больше).
- 21.11.2017 04:30
У первого тела скорость совпадает с направлением оси ОХ
Vx=20 >0
У второго тела скорость направлена против оси ОX
потому что Vx2=-10 м/с<0
при t=0 X1=-300 м
при t=0 X2=900 м
IX2I/IX1I=900/300=3
- 22.11.2017 02:17