За допомогою підйомника автомобіль масою 2 т підняли на висоту 2 м. Визначте виконану під час цього роботу, якщо ККД підйомника становить 80%
- 03.09.2017 09:40
- Физика
Ответы и объяснения 1
За допомогою підйомника автомобіль масою 2 т підняли на висоту 2 м. Визначте виконану під час цього роботу, якщо ККД підйомника становить 80%
Дано m=2000 кг h=2 м КПД=80% А- ?
КПД= m*g*h*100%/А
А=m*g*h*100%/80%=2000*10*2/0,8=5000 Дж=50 кДж
Ответ A=50000 Дж
- 04.09.2017 05:23