ДОПОМОІТЬ ТЕРМІНОВО ПОТРІБНО!!!!!яка довжина метрового стержня(для земного спостерігача) який рухається зі швидкістю 0,6с
- 20.03.2017 03:29
- Физика
Ответы и объяснения 1
По спеціальної теорії відносності :
l = l0 * √(1 - v^2 / c^2)
Де l - шукана довжина, I0 - початкова довжина, v - швидкість , с - швидкість світу.
Підставляємо значення :
I = 1 * √(1 - 0.36c^2 / c^2) = 1 * √0.64 = 0.8 м.
- 21.03.2017 09:34