Допоможіть будь-ласка)
1) Вкажіть дію світла, яка викликає утворення хлорофілу в зелених частинах рослин:
а)теплова б)хімічна в)електрична г)механічна
2) Відстань між предметом і його зображенням у плоскому дзеркалі дорівнює 5 см. Визначте відстань від предмета до дзеркала:
а)2,5 м б)10 м в)3 м г)20 м
3) Закінчить речення: "Якщо промінь переходить з повітря в лід, то кут заломлення..."
- 20.06.2018 15:41
- Физика
Ответы и объяснения 1
1, химическое действие света вызывает образование хлорофила
2. В плоском зеркале расстояние от предмета до изображения равно 2м расстояниям от предмета до зеркала
d+f=2*5=10м
3, если луч переходит из воздуха в лед, то угол преломления меньше угла падения
- 21.06.2018 14:11