На спиртівці нагріли 500 г води від 20 до 90 градусів. ккд нагрівника становить 75 %. Яка маса спирту згоріла?
- 02.04.2018 04:12
- Физика
Ответы и объяснения 1
на спиртівці нагріли 500 г води від 20 до 90 градусів. ккд нагрівника становить 75 %. Яка маса спирту згоріла?
Дано M=0,5 кг t1=20 C t2=90 C КПД=0,75 m - ?
КПД= Qп/Qз= с*m*(t2-t1)/q*m
m=c*m*(t2-t1)/q*0,75=0,5*4200*70/0,75*2,7*10^7=
- 03.04.2018 11:02