Знайдіть роботу ,яку виконують 5 моль ідеального одноатомного газу при його адіабатичному охолодженні на 10К
- 09.08.2017 03:47
- Физика
Ответы и объяснения 1
знайдіть роботу ,яку виконують 5 моль ідеального одноатомного газу при його адіабатичному охолодженні на 10К
Дано ν=5 моль ΔT= -10 К А - ?
по первому закону термодинамики
Q=A+ΔU
Q=0 - адиабатный
А=-3*ν*R*ΔT/2
A=1,5*5*8,31*10=623,25 Дж
Ответ А=623,25 Дж
- 01.01.1970 00:00