При ізобарному розширенні газу здійснили роботу 120 Дж. Яким був тиск, якщо об'єм змінився на 0,2 м(3)?
- 05.11.2017 01:37
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
А=120 Дж
dV=0,2 м^3
p=сonst
p-?
Решение:
A=p*dV=> p=A/dV
p=120/0,2=600 Па
Ответ: p=600 Па
- 06.11.2017 19:41