На скільки градусів нагріввається 2кг свинцю отримавши 7,8 кДж енергії
- 26.10.2017 08:44
- Физика
Ответы и объяснения 1
на скільки градусів нагріввається 2кг свинцю отримавши 7,8 кДж енергії
Дано m=2 кг Q=7800 Дж Δt - ?
Q=c*m*Δt
Δt=Q/c*m=7800/140*2=27,85 С
- 27.10.2017 20:26