При заповненні балона газом до тиску 1,65*10^7 Па температура газу підвищилась до 50 С знайти тиск газу при охолодженні балона до 20С
- 03.05.2018 18:10
- Физика
Ответы и объяснения 1
V = const, P1/T1 = P2/T2 , P2 = P1*T2/T1, T1=273+50=323K, T1=273+20=293K,
P2= 1,65*10^7 *293/323 = 1,5 *10^7 Па
- 04.05.2018 17:22