Допоможіть будь-ласка розв*язати: 1) Стальне свердло масою 100г під час роботи нагрілося від 15 до 115 градусів С. Скільки енергії витрачається двигуном на нагрівання свердла? 2) Яку кількість теплоти віддає склянка окропу ( 250см3) охолоджуючись до температури 14 градусів С?
- 21.04.2017 23:25
- Физика
Ответы и объяснения 1
1)Удельная теплоемкость стали равна 500 Дж/кг
Находим количество теплоты на нагревания сверла с 15 до 115 градусов
ΔQ1=cm(T2-T1)= 500*0,1*100=5000 Дж
2)Находим количество теплоты которое отдает укроп
удельная теплоемкость воды 4200 Дж/кг
Масса укропа m=pV= 1000*0,0002=0,2 кг
ΔQ2=cm(T1-T2)=4200*0,2*86=-72240 Дж
- 22.04.2017 10:24