Лампа працює під напругою 6,3 B при силі струму 0,5 А . визначте потужність цієї лампи
- 20.12.2017 13:46
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано U=6,3 В i=0,5 А P - ?
судя по тексту вам надо найти мощность
P=U*I=6,3*0,5=3,15 Вт
- 21.12.2017 19:22