При підніманні вантажу за допомогою блока виконали роботу 250Дж.Корисна робота при цьому становила 200 Дж.Визначити ККД блока.
Розпишіть будь-ласка.
- 26.10.2017 12:10
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано: А корисна = 200 Дж
А загальна = 250 Дж
Знайти: η - ?
Формула: η = (А к/А з) * 100 %
η = (200/250) * 100%= 0.8*100%= 80 %
Відповідь: ККД блока - 80%
- 27.10.2017 12:54