До джерела струму що має ЕРС 12 В і внутрішній опір 1 Ом створює струм силою 3 А . Визначте опір зовнішньої ділянки кола.
- 14.03.2017 14:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
Згідно заокону Ома для повного кола
I=ERC/(r+R)
Знайдмо
R = ERC/I-r
R=12/3-1
R=4-1
R=3 Ом
- 15.03.2017 02:08