CРОЧНО!
Яку потужність розвиває підйомний кран ящо роботу 9 мегаджоулів він виконує за 5 хвилин?
- 22.07.2017 08:14
- Физика
Ответы и объяснения 1
A=9 МДж=9*10^6 Дж t=5м=300с решение P=A/t= 9*10^6/300= 3*10^4 Дж/с
- 23.07.2017 05:30