Чому дорівнює повна енергія тіла масою 60 кг, якщо вона має кінетичну енергію 120 Дж і знаходиться на висоті 20 см?
- 13.07.2017 14:36
- Физика
Ответы и объяснения 1
E=Ep(потенциальная)+Eк(кинетическая)
Ер=mgh
Ep=60 кг*9,8м/с^3*20= 11760 дж
Е= 120+11760= 11880 дж
- 14.07.2017 18:19