Ідеальний газ масою 6 г при температурі 30 С розширюється при сталому тиску,збільшуючи свій обєм у 2 рази Відносна молекулярна маса газу дорівнює 16.Визначити роботу розширення газу, зміну внутрішньої енергії та надану йому кількість тепла
- 02.08.2018 08:02
- Физика
Ответы и объяснения 1
Р =const
V/T= const
объем ув в 2 раза, температура тоже увеличилась в 2 раза и стала 606 К (кельвин) T2=2T1
работа при постоянном давлении равна
A= pΔV
уравнение состояния газа в двух состояниях
pV1 = m/M RT1
pV2 = m/M RT2
A = m/M R (T2-T1)= m/M RT1
A= 944,2 Дж
Изменение внутренней энергии идеального газа
Δ U = 3/2 m/M RΔT
ΔU = 1416,3 Дж
Q = A +ΔU
Q = 2360,5 Дж
- 03.08.2018 08:28