Поиск результатов по фразе "розв' яжіть задачу. Якої довжини треба взяти ніхромовий дріт із площею поперечного перерізу 0,2 мм, щоб при проходженні в ньому струму силою 0,4 А напруга на його кійцях становила 4,4 В"
- 03.09.2018 18:03
- Физика
Ответы и объяснения 1
1 найдем сопротивление спирали R= U/i
R= p*L/S приравняем формулы и выразим L =U*S/p*I=4,4*0,2/1,1*0,4= 2 м
- 04.09.2018 00:00