Якого найменшого об'єму повинен бути надувний човен масою 7 кг, щоб втриматися на воді , якщо вага рибалки , який знаходиться в ньому, дорівнює 580 Н.
- 03.10.2017 14:27
- Физика
Ответы и объяснения 1
Прошу писать на русском языке, чтобы не тратить время на перевод.
Условие плаванья тел: mg=Vgp(плотность жидкости)
В нашем случае mg(people)+mg(лодка)=gpV
Выражаем V=(580+7*10)/(10*1000)=0.065(метров кубических)
- 04.10.2017 00:19