Допоможіть будь-ласка)
1) Індуктиивність котушки 0,1 мГн. При якому струмові енергія магнітного поля дорівнюватиме 98 мкДж?
2) У соленоїді з 80 витків дроту магнітний потік за 5 см рівномірно змінився від 3×10⁻³ Вб до 1,5×10⁻³ Вб. Потрібно знайти ЕРС індукції. Допоможіть...
- 02.03.2018 03:08
- Физика
Ответы и объяснения 1
1) L = 0.1 * 10 ^-3; W = 98 * 10^ -6;
I = корень из W/ 2L I только посчитать осталось
2) N = 80; делта Ф = 3 * 10 ^-3 - 1,5 * 10 ^-3
E = N * делта Ф / t
E = 80 * 3 * 10^-3 - 1.5 * 10 -3/ 5 * 10^-3 = 24
- 03.03.2018 22:33