Назва речовини, 8 900 кг якої займають об’єм, що дорівнює 1 м3.( 6 букв, перша буква Н)
- 03.04.2018 00:06
- Физика
Ответы и объяснения 1
V = 1 м³
m = 8900 кг
ρ - ?
m = ρV
ρ = m/V
ρ = 8900/1 = 8900 кг/м³
Речовина - мідь.
- 03.04.2018 09:13